یکی از چالش هایی که اکثر مدیران کلینیک های دامپزشکی در شروع و حین فعالیت با آن مواجه می شوند انتخاب یک نرم افزار مناسب جهت مدیریت کلینیک دامپزشکی می باشد. نرم افزاری که هم بخش درمان را و هم بخش فروش پت شاپ و درمانی را با آن مدیریت نمایند.

نرم افزارهای حسابداری به دلیل اینکه بخش های پرونده درمانی، آزمایشات، رادیولوژی و همچنین یادآور واکسن و ضدانگل را پوشش نمی دهند گزینه مناسبی به عنوان یک نرم افزار کلینیک دامپزشکی نمی باشند، به همین دلیل گروه نرم افزاری دامپزشکیار با طراحی یک نرم افزار کاملا تخصصی برای کلینیک های دامپزشکی که هم بخش درمانی را کامل پوشش دهد و هم بخش فروش و پت شاپ، توانسته است تاکنون این خدمات را به بیش از ۳۰۰ کلینیک دامپزشکی در سراسر کشور ارائه دهد.

این نرم افزار که با نام تجاری دامپزشکیار شناخته می شود ، برای کلینیک های دامپزشکی به صورت کاملا تخصصی طراحی و برنامه نویسی شده است و دارای بخش های مختلفی می باشد که عبارتند از :

– پذیرش : تشکیل پرونده برای حیوان و ثبت اطلاعات صاحب حیوان

– پرونده درمانی حیوان : ثبت اطلاعات درمانی و علت مراجعه حیوان

– یادآور : ثبت اطلاعات واکسن و ضد انگل و سایر یادآوری ها و تعیین زمان مراجعه بعدی جهت ارسال اس ام اس

– بخش مالی : دریافت و ثبت هزینه های درمانی

– بخش پت شاپ : انبار، موجودی و مدیریت فروش پت شاپ

– بخش گزارشات : گزارشات فروش، گزارش سود درمانی و سود پت شاپ در بازه های زمانی دلخواه، گزارش عملکرد درمانی و مالی هر دامپزشک

اما چرا نرم افزار دامپزشکیار

۱- تحلیل و طراحی نرم افزار دامپزشکیار با همکاری دامپزشکان محترم و پس از بررسی روند کار و فعالیت در کلینیک ها و بیمارستان های دامپزشکی انجام شده است.

۲- نرم افزار دامپزشکیار از سال ۱۳۸۸ تاکنون در حال به روز رسانی و افزودن امکانات جدید بوده است . آخرین ورژن این نرم افزار نسخه ۶ می باشد که در سال ۱۴۰۲ ارائه شد.

۳- نصب ، راه اندازی و آموزش نرم افزار دامپزشکیار بر عهده تیم پشتیبانی شرکت می باشد . عملیات نصب و آموزش در تهران به صورت حضوری و در شهرستانها از طریق اینترنت و نرم افزار Anydesk به صورت رایگان انجام می شود.

۴- نرم افزار دامپزشکیار دارای یک سال پشتیبانی رایگان می باشد و هرگونه رفع اشکال و یا به روز رسانی در این بازه به صورت رایگان انجام می شود.

۵- در صورتی که قبلا از نرم افزارهای دیگری استفاده می کردید تمامی عملیات انتقال اطلاعات از سایر نرم افزارها به نرم افزار دامپزشکیار توسط کارشناسان شرکت انجام می شود و شما نگرانی نسبت به از دست دادن اطلاعات قبلی نخواهید داشت.

۶- نرم افزار مدیریت کلینیک دامپزشکی دارای کاربری بسیار ساده و کاربر پسند می باشد و سعی شده است تا از هر گونه کلیک اضافی و پیچیدگی در منوهای نرم افزار جلوگیری شود.

۷- کار با نرم افزار کلینیک دامپزشکی ساده است و نهایتا با یک جلسه آموزش ، کاربران با تمامی قسمت های نرم افزار آشنا می شوند ، همچنین فیلم آموزشی قسمت های مختلف نرم افزار در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت تا با بخش های مختلف نرم افزار بیشتر آشنا شوند.

۸- بانک اطلاعاتی نرم افزار دامپزشکیار اس کیو ال سرور می باشد که از لحاظ تعداد پرونده ، سرعت جستجو پس از ورود اطلاعات پرونده های زیاد هیچ گونه محدودیتی ندارد و نرم افزار با ضمانت عدم مشکل در این زمینه ارائه می شود.

 

در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص عملکرد نرم افزار کلینیک دامپزشکی (دامپزشکیار) ، خریداری، نصب و آموزش نرم افزار با شماره های بخش تماس با ما ارتباط برقرار نمایید.

 

چرا نرم افزار دامپزشکیار

چرا نرم افزار دامپزشکیار