یکی از بخش های اصلی نرم افزار مدیریت کلینیک دامپزشکی بخش ویزیت و ثبت مراجعات می باشد. در این بخش پس از اینکه پرونده مراجعه کننده توسط مسئول پذیرش تشکیل شد برای دکتر ارسال می گردد.

ویزیت و ثبت اطلاعات درمانی

ویزیت و ثبت مراجعات حیوان

دکتر می تواند در این قسمت اطلاعات مربوط به علل مراجعه بیمار، یافته های بالینی، درمان و دارو را ثبت نماید. همچنین در صورتی که صاحب پت برای چکاپ و واکسیناسیون دوره ای پت خود مراجعه کرده باشد دکتر می تواند اطلاعات آخرین واکسن و ضد انگل های پت را مشاهده کند.

دکتر در این بخش همچنین یادآور واکسن، یادآور ضد انگل و سایر یادآورها از قبیل یادآور مراجعه دوره ای، ویزیت مجدد را در نرم افزار می تواند ثبت نماید و تاریخ مراجعه بعدی را مشخص کند.

با این کار یک روز قبل به صاحب حیوان اس ام اس یادآور ارسال می گردد و برای دکتر روزانه مشخص می گردد که چه کیس هایی در آن روز به کلینیک باید مراجعه کنند.

از دیگر امکاناتی که در بخش ویزیت و ثبت مراجعات نرم افزار دامپزشکیار وجود دارد ثبت اطلاعات واکسیناسیون از قبیل آزمایشات خون می باشد.امکان اضافه کردن تصویر یا پی دی اف آزمایش در این بخش وجود دارد تا در مراجعات بعدی به راحتی به آن دسترسی داشت.

در پایان دکتر می تواند هزینه مربوط به خدماتی که برای پت انجام داده است را برای منشی ارسال کند و نیازی به اعلام شفاهی یا کتبی هزینه به منشی وجود ندارد.

 

بازگشت به نرم افزار کلینیک دامپزشکی