بکاپ ابری و پشتیبانی از نرم افزار دامپزشکیار

یکی از خدمات جدید نرم افزاری دامپزشکیار، سرویس بکاپ ابری می باشد. از آنجایی که به دلایل مختلف احتمال از بین رفتن یا مشکل در اطلاعات نرم افزارهایی که دیتابیس دارند وجود دارد این شرکت تصمیم بر آن گرفته است که سرویس بکاپ ابری را برای مشتریانی که تمایل به تهیه این سرویس دارند راه اندازی نماید.

 

در سالیان اخیر با توجه به زیاد شدن مشکلات باج گیرهای نرم افزاری یا حتی مشکلات سخت افزاری یا ویروسی شرکت های مختلفی از این بابت دچار خسارت های جبران ناپذیر شده اند و یا به دلیل مشکلات سخت افزاری مجبور به پرداخت مبالغ زیاد جهت بازیابی اطلاعات ارزشمند خود شده اند لذا توجه به موضوع بکاپ با توجه به مشغله و گرفتاریهای افراد در هر مجموعه ای و احتمال فراموشی پرسنل از تهیه بکاپ های روزانه یا هفتگی به یکی از دغدغه های اصلی مراکز دامپزشکی تبدیل شده است.

 

در این سرویس که به صورت سالانه می باشد برای شما فضای ابری اختصاصی در نظر گرفته می شود و بکاپ نرم افزار در پایان هر روز به صورت اتوماتیک به فضای ابری ارسال و نگهداری می شود و در صورتی که هر زمان نیاز به بکاپ داشته باشید می توانید بدون هیچ نگرانی به آخرین اطلاعات خود دسترسی داشته باشید. در این روش شما هیچ نگرانی در خصوص گرفتن بکاپ یا فراموش شدن تهیه بکاپ توسط پرسنل ندارید و تمامی کارها به صورت اتوماتیک انجام می شود.

 

در صورت تمایل به راه اندازی سرویس بکاپ ابری با شماره های بخش تماس با ما ارتباط برقرار کنید و نسبت به راه اندازی این سرویس اقدام نمایید.

 

بکاپ نرم افزار دامپزشکی

بکاپ نرم افزار دامپزشکیار