یکی از بخش های مهم در نرم افزار کلینیک دامپزشکی امکان ارسال اس ام اس های یادآور به صاحبان پت، در زمان موعد واکسن یا ضد انگل یا حتی ویزیت مجدد یا ویزیت دوره ای حیوان می باشد. از آنجایی که این احتمال وجود دارد که صاحب پت زمان دقیق جهت واکسیناسیون یا ضد انگل را فراموش کند این قابلیت در نرم افزار مدیریت کلینیک دامپزشکی وجود دارد که یک روز قبل از تاریخ مورد نظر یک اس ام اس یادآور به صاحبان پت ارسال می کند. این کار علاوه بر اینکه باعث یادآوری به صاحب پت می شود می تواند باعث نگهداری مشتری و ارتباط بیشتری بین کلینیک دامپزشکی و صاحب پت گردد.

به همین منظور با تهیه نرم افزار دامپزشکیار یک پنل اس ام اس اختصاصی در اختیار شما قرار میگیرد که علاوه بر ارسال اس ام اس های اتوماتیک نرم افزار، می توانید نسبت به ارسال گروهی اس ام اس به مشتریان خود در هر زمان اقدام نمایید.

علاوه بر ارسال اس ام اس به صاحب پت، بخشی در نرم افزار دامپزشکیار وجود دارد به نام لیست مراجعین روز که روزانه پس از باز کردن نرم افزار توسط دکتر یا مسئول پذیرش لیست کیس هایی که آن روز موعد واکسن ، ضد انگل یا ویزیت دوره ای و …می باشد را مشاهده نمایند. همچنین از آنجایی که شماره موبایل افراد در درسترس می باشد مسئول پذیرش می تواند در آن روز با آن افراد تماس گرفته و نتیجه تماس را در نرم افزار ثبت کند.

اس ام اس یادآور واکسن و ضدانگل

اس ام اس یادآور واکسن

 

همچنین در نرم افزار این امکان وجود دارد تا در صورتی که صاحب پت در آن روز جهت انجام امور درمانی حیوان خود به کلینیک مراجعه کرد مسئول پذیرش با زدن تیک در کنار اسم حیوان مشخص کند که کار آن انجام شده است و در پایان هفته با یک گزارشگیری ساده می توان مشاهده کرد که چه افرادی در آن هفته برای واکسن یا ضد انگل یا سایر خدمات مربوط به پت خود به کلینیک مراجعه نکرده اند و در صورت لزوم با آنها تماس مجدد گرفته شود.

 

بازگشت به نرم افزار کلینیک دامپزشکی